INSPIRUJE NAS NATURA

Ideą naszego pszczelarstwa jest współdziałanie z przyrodą i okazywanie jej szacunku. Gospodarując w pasiece kierujemy się filozofią zrównoważonego rozwoju. Bazujemy na wielopokoleniowej wiedzy i doświadczeniach pszczelarzy, a nowoczesne rozwiązania wprowadzamy tylko tam, gdzie poprawią szybkość i ergonomię pracy, równocześnie nie zakłócając spokój rodziny pszczelej. Pasieka Szlachecka to lider na rynku pszczelarskim w regionie, a w przyszłości w Polsce.

Naszą misją jest dostarczenie najwyższej jakości naturalnych produktów pszczelich, dzięki kontynuacji rodzinnej tradycji, połączonej z naszymi pasjami.

Naszym celem jest, abyś poczuł naturę na nowo, miał ją na wyciągniecie ręki oraz świadomie z niej korzystał – w naszych miodach poczujesz moc ziół, kwiatów i drzew, które przybliżą Cię do natury i dają Twojemu ciału zdrowie i energię na każdy dzień ! Naszym celem jest promowanie ekologicznego stylu życia, a przede wszystkim naturalnego, a więc najlepszego dla człowieka. Cenimy życie zgodne z prawami natury, bo natura jest tak zaprojektowana, by jak najlepiej służyła człowiekowi, by dawała mu wszystko, czego potrzebuje do życia, zdrowia i szczęścia.